DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS

Eric-Emmanuel Schmitt

Režisierius Sigitas Račkys

Dviejų dalių drama

2 val. 30 min.

Premjera – 2007 11 17

Kompozitorius Giedrius Puskunigis pelnė „Auksinį scenos kryžių" (2008 m.) už muziką Erico-Emmanuelio Schmitto dramai „Dviejų pasaulių viešbutis“, režisierius Sigitas Račkys (Vilniaus senasis teatras) ir Williamo Shakespeare‘o dramai „Audra“, režisierius Etienne Glaser (Valstybinis Vilniaus mažasis teatras).

Kūrybinė grupė

Režisierius – Sigitas Račkys

Dailininkė – Renata Valčik

Kompozitorius – Giedrius Puskunigis

Režisieriaus padėjėjas – Algimantas Kvietkauskas

Režisieriaus asistentas – Dmitrij Denisiuk

Pjesę iš prancūzų kalbos vertė – Jelena Naumova

DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS

Po automobilio avarijos Žiuljenas Portalis patenka į paslaptingą viešbutį. Ten jis sutinka iki tol nepažinotus žmones, mąsto apie gyvenimą ir mirtį ir mokosi mylėti.

 

Įtaigus spektaklis, kupinas subtilaus humoro, lyrinių intonacijų, iškelia daugelį moralinių ir filosofinių problemų. Kas yra gyvenimas ir kaip žmogus jį švaisto veltui?

 

Eric-Emmanuel Schmitt (gimė 1960 m.) – prancūzų rašytojas, filosofas,režisierius ir vienas populiariausių šiuolaikinių dramaturgų. Kritikai, vertindami jo retą gebėjimą kalbėti paprastais žodžiais apie sudėtingus dalykus, gausiai apdovanoja meistrą premijomis ir prizais. Prodiuseriai vadina Schmittą „žmogaus sielos žinovu“, „skaitomiausiu ir dažniausiai statomu autoriumi“. Jo kūriniai išversti į 35 kalbas, nuolat rodomi keturiasdešimties pasaulio šalių scenose, sulaukia didelės komercinės sėkmės ir žiūrovų įvertinimo.

 

Režisierius Sigita Račkys (gimė 1951 m.) – populiarus lietuvių aktorius, sukūręs kelias dešimtis ryškių vaidmenų Nacionaliniame dramos teatre, Vilniaus mažajame teatre. Populiarus kino aktorius. Ryškiausi jo vaidmenys – Galilėjus B. Brechto „Galilėjaus gyvenime“, Lopachinas A. Čechovo „Vyšnių sode“ ir kt. Lietuvos teatruose pastatė spektaklius pagal A. Čechovo, M. Gorkio, Ch. Dickenso ir kt. kūrinius.  

 

Spektaklis rodomas rusų kalba su lietuviškais titrais

 

Roko Morkūno nuotraukos

 

 

Spektaklyje vaidina


Žiuljenas Portalis – Dmitrij Denisiuk

Magas Radžapuras – Jurij Ščiuckij

Daktarė M... – Jevgenija Rusakova

Prezidentas Delbekas – Aleksandr Agarkov

Lora – Aleksandra Metalnikova

DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS

Vladimir Gurfinkel

skaityti

Vladimir Gurfinkel

skaityti

Vladimir Gurfinkel

skaityti


grįžti atgal