Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai Kontaktai

Teatro vadovas
Audronis Imbrasas

audronis.imbrasas@vsteatras.lt

Teatro vadovo pavaduotoja
Laima Nerkevičienė

Tel. 8 686 71 959

laima.nerkeviciene@vsteatras.lt

Teatro vadovo pavaduotoja
Agnė Mažvilaitė

Tel. 8 684 94 522

agne.mazvilaite@vsteatras.lt

Operos ir muzikos kuratorė
Ana Ablamonova

ana.ablamonova@vsteatras.lt

Dramos kuratorius
Andrius Jevsejevas

Tel. 8 660 43 685

andrius.jevsejevas@vsteatras.lt

Šokio kuratorius
Andrius Katinas

andrius.katinas@vsteatras.lt

Kūrybinio skyriaus vadovė
Gina Busko

Tel. 8 683 68 785

gina.busko@vsteatras.lt

Meninės veiklos koordinatorė
Aleksandra Šalkinė

Tel. 8 638 39 111

aleksandra.salkine@vsteatras.lt

Literatūrinės dalies vedėjas
Gytis Norvilas

Tel. 8 670 09 644

gytis.norvilas@vsteatras.lt

 

Teatrologė
Ingrida Ragelskienė

Tel. 8 611 28 795

ingrida.ragelskiene@vsteatras.lt

Vyriausioji buhalterė
Danutė Kazlauskienė

Tel. (8 5) 212 1369

danute.kazlauskiene@vsteatras.lt

Rinkodaros skyriaus vadovė
Oksana Denisenko

oksana.denisenko@vsteatras.lt

Rinkodaros vadybininkė
Ana Miniajeva

Tel. 8 684 94 782

ana.miniajeva@vsteatras.lt

Viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistė
Lauryna Lopaitė

Tel. 8 684 94 885

lauryna.lopaite@vsteatras.lt

Projektų vadybininkė
Anastasija Archipova

Tel. 8 684 94 304

anastasija.archipova@vsteatras.lt

Аdministratorė
Natalija Slukinaitė

Tel. 8 684 94 456

administracija@vsteatras.lt

Pastatymų skyriaus vadovas
Darius Budrys

Tel. (8 5) 265 2338

darius.budrys@vsteatras.lt

Personalo ir bendrųjų dokumentų vyriausioji specialistė
Galina Bartoševič

Tel. (8 5) 265 2184

galina.bartosevic@vsteatras.lt

Ūkio skyriaus vadovas
Artūras Vaiciukevičius

Tel. 8 679 46 976

arturas.vaiciukevicius@vsteatras.lt

Gamybos skyriaus vadovas
Robertas Valčiukas

Tel. 8 673 32 582

robertas.valciukas@vsteatras.lt 

BUDĖTOJAI-UGNIAGESIAI

Tel. (8 5) 265 2057