KODAS: HAMLET

Pagal Williamo Shakespeare'o tragediją „Hamletas"

Režisierė Olga Lapina

Premjera – 2016 05 16

Spektaklio kūrybinė grupė (režisierė Olga Lapina, kompozitorė Rita Mačiliūnaitė-Dočkuvienė, dailininkė Renata Valčik, vaizdo projekcijų autorius Jonas Tertelis) pelnė „Auksinį scenos kryžių“ kategorijoje „Teatras plius“; kompozitorė Rita Mačiliūnaitė-Dočkuvienė apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi" už muziką LRDT spektakliams „Kodas: HAMLET" ir „Septyni fariziejaus Sauliaus penktadieniai".

Kūrybinė grupė

KODAS: HAMLET KODAS: HAMLET KODAS: HAMLET KODAS: HAMLET KODAS: HAMLET KODAS: HAMLET

Režisierė – Olga Lapina
Kompozitorė – Rita Mačiliūnaitė-Dočkuvienė
Dailininkė – Renata Valčik
Vaizdo projekcijų autorius – Jonas Tertelis
Choreografė – Agnietė Lisičkinaitė
Režisieriaus asistentas – Andrej Ščiuckij

 

„Ir danguje, Horacijau, ir žemėj / Daugiau dalykų paslėpta yra, / Negu sapnuoja jūsų išmintis". (W. Shakespeare‘as, „Hamletas")

 

„Kodas: HAMLET” – tai pagal Williamo Shakespeare'o tragediją „Hamletas" kurtas teatrinis žaidimas, apjungiantis aplinkos teatro ir „escape the room" žaidimo principus. Žaidimas vyksta skirtinguose slaptuosiuose Lietuvos rusų dramos teatro užkaboriuose ir yra skirtas nuotykių, ekstremalių išgyvenimų ir mistinių potyrių išsiilgusiai publikai.

 

Jei esate fiziškai ir psichiškai pasirengęs, ištvermingas „escape the room" žaidimų ir netradicinių teatro meno formų gerbėjas – žaidimas „Kodas: HAMLET" skirtas kaip tik jums! Būsite aprengti specialiais apsauginiais drabužiais, kurie apsaugos jus nuo drėgmės, purvo ir dulkių, bet netrukdys pasinerti į ypatingą kelionę po slapčiausias teatro vietas ir „Hamleto“ šmėklų pasaulio atmosferą. Grupę nuotykių ištroškusių ekstremalų, kurie neišsigąs teatro iššūkio, lydės ir saugos patyrę vedliai, tačiau patys taip pat turite nežiopsoti! Įžengę pro slaptas teatro duris susidursite su kliūtimis, privalėsite įminti mįsles, ieškoti paslėptų raktų, išvengti spąstų, ir, galiausiai, ištrūkti iš pražūtingo hamletiškojo pasaulio per 60 minučių.

 

Publikai nematytas teatro užkulisių pasaulis taps W. Shakespeare'o pavaizduota niūria Danijos karalyste, kurioje pasirodė mirusio karaliaus, Hamleto tėvo gąsdinanti ir intriguojanti šmėkla. O gal tai paties išprotėjančio Hamleto pasąmonės labirintai, kuriuose keistai susipynė skirtingų rūmų gyventojų įvaizdžiai su visomis savo ydomis ir klastomis?..

 

Ar pavyks jūsų sėkmingas pabėgimas – priklauso tik nuo jūsų drąsos, loginio mąstymo ir kūrybinės fantazijos. Šis žaidimas yra unikalus potyris, skirtas mažai žaidėjų grupei. Pasiryžkite kelionei po pavojingą hamletiškąjį pasaulį ir grįžkite iš jos laimėtojais!

 

Spektaklyje vaidina

Telman Ragimov
Aleksandr Špilevoj
Valentin Novopolskij
Maksim Tuchvatulin
Juliana Volodko
Aleksandra Metalnikova
Jevgenija Gladij
Vera Stasenia
Artūras Aleksejevas
Jekaterina Makarova
Artur Svorobovič
Edita Gončarova
Jelena Orlova

 

Dmitrijaus Matvejevo nuotraukos

 

 

KODAS: HAMLET KODAS: HAMLET KODAS: HAMLET

Vladimir Gurfinkel

skaityti

Vladimir Gurfinkel

skaityti

Vladimir Gurfinkel

skaityti


grįžti atgal