Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“

Birželio 1–11 dienomis

1 val. 15 min.

Kviečiame į pasivaikščiojimus su gide ir tinklaraščio „Vilnius Mood“ kūrėja Rita Peterson ir Vilniaus senojo teatro aktore Jekaterina Makarova birželio 1–11 dienomis!!!

Kūrybinė grupė

Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“ Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“ Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“ Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“ Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“ Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“

Ekskursijų metu susipažinsite su Jono Basanavičiaus gatvės (buvusi Wielka Pohulianka), kurioje kadaise pramogavo, linksminosi miestiečiai, praeitimi, atsivers visi įmanomi praeities kultūriniai sluoksniai: architektūrinis, istorinis ir, žinoma, literatūrinis. Gatvė mena žymius vardus: čia vaikystę praleido prancūzų rašytojas Romainas Gary, gyveno legendinis gydytojas Cemachas Šabadas, filantropas Juzefas Montvila, Žydų mokslo instituto  direktorius Maksas Vainraichas. O kur dar pirmasis Vilniaus dangoraižis, pirmoji lietuviška gimnazija, pirmieji Santuokų rūmai... Taip pat kalbėsime apie teatrą ir Prancūziją! Kiemuose ieškosime Prancūziją ir Vilnių jau kone šimtmetį siejančių ženklų. Pažvelgsime ir į Vilniaus senojo teatro (J. Basanavičiaus g. 13) užkulisius. Ekskursijos, kurias baigsime diskusijomis su nuostabiu vaizdu iš teatro balkono, vyks teatro laboratorijos „Mes – Prancūzija“ išvakarėse.

 

Ekskursijos vyks rusų kalba. Ekskursijos skirtos ir vaikams, ir suaugusiesiems.

 

Trukmė: 1 val. 15 min.

 

Ekskursijų grafikas:

Birželio 1 d. nuo 19.00 val. 

Birželio 2 d. nuo 19.00 val. 

Birželio 3 d. nuo 16.00 val. 

Birželio 4 d. nuo 16.00 val. 

Birželio 6 d. nuo 19.00 val. 

Birželio 7 d. nuo 19.00 val. 

Birželio 8 d. nuo 19.00 val. 

Birželio 9 d. nuo 19.00 val. 

Birželio 10 d. nuo 19.00 val. 

Birželio 11 d. nuo 13.00 val. 

 

Susitikimo vieta: aikštė tarp Šv. Konstantino ir Mykolo cerkvės (J. Basanavičiaus g. 27) ir gyvenamo namo (K. Kalinausko g. 20).

 

 

 

Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“ Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“ Mes – Prancūzija’23: Ekskursija „Teatrinė Pohulianka“

Vladimir Gurfinkel

skaityti

Vladimir Gurfinkel

skaityti

Vladimir Gurfinkel

skaityti


grįžti atgal